Kim jesteśmy i czemu do nas dołączyć ?

MuGEdowcy to zarówno studenci jak i doktoranci, często związani z ZTV, ale nie jest to regułą. Prace dyplomowe członków Koła, dotyczą zarówno multimediów, jak i przetwarzania sygnałów. Jesteśmy otwarci na wszystkich, bez względu na semestr, kierunek/specjalizacje, posiadane umiejętności itd.

Jedynym warunkiem są dobre chęci i nie jest to małe wymaganie. Zdajemy sobie sprawę, że ilość pracy na naszym wydziale jest niemała, a na późniejszych semestrach zaczyna się myśleć już np. o pracy zawodowej, więc siłą rzeczy uczestnictwo w jakimkolwiek Kole Naukowym ma niższy priorytet.

Ale MuGEd nie pozostaje dłużny. Mamy bardzo duże wsparcie Zakładu Telewizji, a to przekłada się na organizację warsztatów, z zakresu multimediów i systemów mobilnych. Naszym sponsorem jest Fundacja Wspierania Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, dzięki czemu mamy dostęp do potrzebnego sprzętu. To wszystko sprawia, że rozwój w Kole przekłada się na zdobycie cennych umiejętności, potrzebnych na rynku pracy.

Jednak bycie w KN MuGEd to nie tylko doraźne korzyści, ale coś więcej - spotykamy się, miło spędzamy czas w swoim gronie, nie tylko na uczelnii, ale choćby na przysłowiowym piątkowym piwie. Tutaj zawierają się przyjaźnie, które pozostaną nawet po zakończeniu studiów i po przygodzie w naszym Kole.